اخبار روز

معاون بتسدا پس از گذشت ۱۶۰ ساعت از شروع Starfield: به تجربه کامل بازی حتی نزدیک هم نشده‌ام – تی ام گیم

 • معاون بتسدا پس از گذشت ۱۶۰ ساعت از شروع Starfield: به تجربه کامل بازی حتی نزدیک هم نشده‌ام – تی ام گیم

  پیت هاینز (Pete Hines) از بتسدا (Bethesda) می‌گوید: «مهم نیست که می‌خواهید Starfield را چگونه تجربه کنید، در این بازی همواره کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد».

  تبلیغات

  پیت هاینز، معاون ارشد بازاریابی و ارتباطات جهانی بتسدا سافت‌ورکس (Bethesda Softworks)، تجربه خود را در جریان مراسم گیمزکام (Gamescom) توضیح داد. او حدود ۱۵۰ تا ۱۶۰ ساعت برای بازی وقت گذاشته است و می‌گوید:

  اگر بخواهم صادق باشم، زمان فراغت زیادی ندارم تا بتوانم به تجربه‌ی علایقم بپردازم. با این وجود فکر می‌کنم Starfield را به اندازه‌ای بازی کرده‌ام تا بتوانم بگویم با چه چیزی طرف هستید.

  هاینز بیان می‌کند که با وجود صرف زمان بسیار زیاد در بازی، حتی به دیدن یا انجام تمام مواردی که وجود دارد، نزدیک هم نشده است.

  چیزهای زیادی وجود دارد که من عمداً انجام ندادم. ما سعی می‌کنیم به همه بگوییم که این بازی چقدر بزرگ است و افرادی که آن را تجربه می‌کنند، یکی از معدود چیزهایی که به ما خواهند گفت این است: «آره، شوخی نمی‌کردید. نمی‌توانم باور کنم چقدر عظیم است».

  مهم نیست که می‌خواهید Starfield را چگونه تجربه کنید، در این بازی همواره کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد.

  عنوان Starfield در تاریخ ۶ سپتامبر (۱۵ شهریور) برای Xbox Series X/S ،PC و Game Pass عرضه می‌شود.


  نظر شما در این باره چیست؟

  منبع: GamingBolt

  NOTHING...Dark FantasyAMIR WAZOWSKIFinal seyedاپوزوسیون تی ام گیم مریStanley KubrickOld_axeCopy NinjaTahaicمنم یکی مثل خودتpayman3doدکتره تی ام گیم Javad.Starlul-bookBlack SwordsmanDarkSideBehzaadFARHADqpmore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا