اخبار روز

آپدیت 1.1.0 بازی Battlefield 2042 امروز منتشر خواهد شد – تی ام گیم

 • آپدیت 1.1.0 بازی Battlefield 2042 امروز منتشر خواهد شد – تی ام گیم

  پیش‌فرض‌های (Presets) حالت‌های Air Superiority و Ground Superiority به همراه قالب‌های (Layouts) بسیار کوچک برای نقشه‌های موجود در Battlefield 2042، امروز وارد بازی خواهند شد.

  فصل اول بازی Battlefield 2042، تحت عنوان Zero Hour، ماه گذشته منتشر شد که محتویات جدید و بهبودهای ضروری را به همراه داشت. توسعه‌دهنده‌ی بازی، استودیوی دایس (DICE)، اعلام کرد که آپدیت 1.1.0، اولین آپدیت اصلی این فصل، اواخر امروز منتشر خواهد شد و رویدادهای جمع‌آوری XP، تغییرات بالانس وسایل نقلیه و موارد دیگر را به بازی خواهد آورد. همچنین بالانس سلاح‌های DMR برای افزایش بهره مبارزات دوربرد از سر گرفته خواهد شد.

  موارد بسیاری از قبیل پیش‌فرض‌های حالات Air Superiority و Ground Superiority در انتظار طرفداران Battlefield Portal نیز خواهد بود. تعداد وسایل نقلیه را نیز می‌توان در هر دو حالت تنظیم کرد. علاوه بر آن چهار قالب بسیار کوچک نیز برای Battle of the Bulge در دسترس هستند؛ شامل Alamein ،Kaleidoscope و Manifest که برای حالت Team Deathmatch و Free-for-All مناسب هستند.

  بهبودهای دیگری برای بخش Kill Card نیز صورت گرفته است که اطلاعاتی دربارۀ قاتل (Killer) فراهم می‌کند. همدستی‌ها (Assists) نیز زمانی که هیچکس در کشتن همکاری نداشته است، نمایش داده نخواهد شد.

  زمان انتشار آپدیت اصلی بعدی این بازی، برای ماه آگوست برنامه‌ریزی شده است که «تغییرات و بهبودهای بیشتر» را به همراه خواهد داشت.

  لیست کامل تغییرات بازی را می‌توانید از این لینک بررسی کنید.

  Dr.PyromeysambEMPEROR NIMA SHAMS

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا