اخبار روز

شرکت باندای نامکو روی یک موتورگرافیکی داخلی کار می‌کند – تی ام گیم

 • شرکت باندای نامکو روی یک موتورگرافیکی داخلی کار می‌کند – تی ام گیم

  شرکت باندای نامکو برای استقلال از انجین‌های بازیسازی کمپانی‌های دیگر، روی یک موتورگرافیکی مخصوص عناوین جهان آزاد داخلی کار می‌کند.

  با توجه به یک آگهی شغلی مفصل، متوجه شدیم که شرکت باندای نامکو به دنبال چندین مهندس نرم‌افزار برای تولید موتورگرافیکی داخلی (in-House) است. به نظر می‌رسد که این انجین برای عناوین جهان آزاد بهینه خواهد بود و با هدف تولید بازی‌های عظیم توسعه می‌یابد.

  وبسایت ژاپنی Automation Media با کارگردان واحد مهندسی باندای نامکو، کاتسوسکه هوریوچی (Katsusuke Horiuchi) و کارگردان تکنیکال انجین مذکور، مینامی سو (Minami Sou) مصاحبه‌ای را ترتیب داده است تا جزئیات بیشتری از تصمیم باندای نامکو حول ساخت این موتورگرافیکی به اشتراک گذاشته شود.

  علت اصلی تولید یک موتورگرافیکی داخلی این است که قابلیت‌ها و ظرفیت تکنولوژیکال خود را گسترش دهیم و زیربنای محکمی را برای خود بنا کنیم تا نیازی نباشد از انجین‌های سایر شرکت‌ها بهره ببریم. من فکر می‌کنم که در سال 2018 تصمیم گرفتیم این موتورگرافیکی را توسعه دهیم. در ابتدا توسعه به این شکل پیش می‌‎رفت که در قالب زمانی ساخت یک بازی ویدیویی مشغول کار روی انجین بودیم. این موضوع باعث شد تا در زمان تولید تعدادی از بازی‌ها، سرعت گسترش انجین کاهش پیدا کند. من فکر می‌کنم در سال 2019 بود که توسعه‌ در مقیاس کامل و گسترده آغاز شد.

  در ادامه هوریوچی متذکر شد که این موتورگرافیکی حداقل یک سال دیگر نیز در دست ساخت قرار خواهد داشت و تا آن زمان هیچ عنوانی توسط آن توسعه نمی‌یابد.

  M.MTO2mohsen62SAMAN Ghost of Sparta@alistarBlack KnightSamul🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉اینسایدر استخونیP.morgan( ;) A.a.s87( pc gamermohsenj74Playstation TCapitan

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا