اخبار روز

نویسنده‌ی Deus Ex و Guardians of the Galaxy به بایوور پیوست – تی ام گیم

 • نویسنده‌ی Deus Ex و Guardians of the Galaxy به بایوور پیوست – تی ام گیم

  استودیوی بایوور (Bioware) یکی از نویسندگان مستعد Eidos Montreal را استخدام کرده است. خانم Mary DeMarle پشت داستان بازی‌های مدرن Deus Ex و Guardians of the Galaxy بوده است.

  خانم Mary DeMarle بیشتر از یک دهه از عمر خود را در Eidos Montreal فعالیت کرد و مسئول ساخت جهان Deus Ex مدرن به شمار می‌رود. DeMarle کارگردان روایی و نویسنده‌ی تمام عناوین اخیر Deus Ex یعنی Mankind Divided و Human Revolution و هم‌چنین نسخه‌های فرعی موبایلی یعنی Deus Ex Go و Deus Ex The Fall بوده است. او هم‌چنین خالق داستان و یکی از نویسندگان Guardians of the Galaxy بود. عنوانی که در نهایت برنده‌ی جایزه‌ی بهترین روایت در مراسم The Game Awards شد.

  این نویسنده خبر پیوستن خود به بایوور را از طریق LinkedIn به اشتراک گذاشت، اما مشخص نکرد که دقیقا در نوشتن چه پروژه‌ای کمک خواهد کرد. ممکن است که او یکی از نویسندگان Dragon Age Dreadwolf یا Mass Effect 4 باشد. این جدایی در حالی اتفاق می‌افتد که شرکت مادر Gearbox یعنی Embracer در ماه مه تصمیم به خرید Crystal Dynamics ،Eidos Montreal و Square Enix Montreal گرفت. خریدی که 300 میلیون دلار هزینه برداشت و شامل آیپی‌هایی مثل Tomb Raider ،Deus Ex و Thief می‌شد.

  علیAMIR WAZOWSKIPlayground GamesLittle samulrecidivistMohsenj74Albertmeysamb

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا