سرگرمی

مونتاژ تلویزیون‌های شیائومی به پاکستان منتقل شد – تی ام گیم

 • مونتاژ تلویزیون‌های شیائومی به پاکستان منتقل شد – تی ام گیم

  مظفر حیات پیراچا، مدیرعامل شرکت ایر لینک در مصاحبه‌ای گفت: این شرکت‌ها که دو سال پیش برای فروش تلفن همراه در پاکستان، پیمان همکاری منعقد کردند، انتظار ندارند سرمایه‌گذاری بزرگی ضروری باشد زیرا خطوط مونتاژ برای هر دو محصول، کاملا مشابه هستند.

  به گزارش تی ام گیم از ایسنا، پاکستان پس از رسیدن به توافق با صندوق بین‌المللی پولی که ذخایر ارز خارجی این کشور را دو برابر کرده و به هشت میلیارد دلار می‌رساند، به پول زیادی رسیده است.

  صندوق بین‌المللی پولی در یکی از درخواست‌های خود، این کشور آسیایی را ملزم کرده است تمامی محدودیت‌های وارداتی را رفع کند و این موضوع، مایه آسودگی خاطر شرکت‌ها از جمله ایر لینک شده است.

  پیراچا گفت: این شرکت از وضعیت سر به سر که در شش ماه پیش داشت، به وضعیت سودآوری رسیده است. این شرکت افزایش تولید تلفن‌های همراه به ۵۰۰ هزار دستگاه در ماه را تا پایان سال هدف گذاری کرده که بالاتر از تولید ماهانه ۳۰۰ هزار دستگاه فعلی است.

  بر اساس گزارش بلومبرگ، ایر لینک اندکی بیش از یک دهه قبل، فعالیتش را به عنوان یک فروشنده تلفن همراه آغاز کرد و هنگامی که در سال ۲۰۲۱ وارد بورس شد، به بزرگترین عرضه اولیه عمومی بخش خصوصی پاکستان تبدیل شد. این شرکت یکی از بزرگترین فروشندگان تلفن همراه در پاکستان است و اکنون با ارائه پیشنهاد خرید مشترک برای خرید زیرمجموعه شرکت شل، به دنبال متنوع کردن فعالیتش است.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا