اخبار روز

بازی Assassin’s Creed Valhalla به آمار 20 میلیون بازیکن دست یافت – تی ام گیم

 • بازی Assassin’s Creed Valhalla به آمار 20 میلیون بازیکن دست یافت – تی ام گیم

  بر اساس اعلام شرکت یوبیسافت (Ubisoft)، آمار تعداد بازیکنان بازی Assassin’s Creed Valhalla تاکنون به بیش از 20 میلیون نفر رسیده است.

   انتشار بازی Assassin’s Creed Valhalla موفقیت بزرگی را برای یوبیسافت به ارمغان آورده است. فروش این اثر در هفته‌ی اول انتشار بیش از دیگر نسخه‌های این مجموعه در بازه‌ی زمانی مشابه بود. شرکت یوبیسافت پیشتر اعلام کرده بود که درآمد خالص اثر مذکور بیش از 300 میلیون یورو بوده است.

  یوبیسافت پس از انتشار این بازی در نوامبر 2020، با عرضه‌ی محتویات مختلف به پشتیبانی از آن ادامه داده است. دو بسته‌ی گسترش‌دهنده کوچک به نام‌های Wrath of the Druids و The Siege of Paris و یک بسته الحاقی بزرگ با نام Dawn of Ragnarok برای Assassin’s Creed Valhalla منتشر شده‌اند. همچنین یک محتوای اضافی دیگر با نام The Last Chapter نیز برای انتشار در اواخر سال جاری در نظر گرفته شده است که به داستان شخصیت Eivor پایان خواهد داد.

  تبلیغات

  بازی Assassin’s Creed Valhalla در حال حاضر روی کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، استیدیا و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

  Sami 227یوهانParham_ShEzio Auditore da Firenze77متینامیرامیر حسینAhmad_TRinfernoTHEVILگیمر غمگینA,,shKratos?riddler؟میام رو خطتMaster ChiefArash@alistarainz

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا