اخبار روز

پیشنهاد 17.5 میلیارد دلاری AppLovin برای خرید شرکت Unity – تی ام گیم

 • پیشنهاد 17.5 میلیارد دلاری AppLovin برای خرید شرکت Unity – تی ام گیم

  شرکت نرم‌افزاری AppLovin پیشنهادی برای خرید شرکت یونیتی (Unity) با مبلغ 17.54 میلیارد دلار را مطرح کرد که باعث از بین رفتن قرارداد قبلی آن خواهد شد.

  هم اکنون یونیتی در حال ارزیابی این پیشنهاد است که دستیابی سازندۀ موتور بازی‌سازی به 49 درصد از قدرت رای‌دهی در شرکت تازه ترکیب‌شده را به دنبال دارد.

  در حال حاضر، یونیتی در میان توافقی برای ترکیب با آیرون‌سورس (IronSource)، یک شرکت تکنولوژی دیگر، قرار دارد. هرچند در صورتی که هیئت مدیرۀ یونیتی پیشنهاد جدید AppLovin را انتخاب کنند، این قرارداد ادامه پیدا نخواهد کرد.

  قرارداد پیشنهادی باعث می‌شود تا جان ریکیتیلو (John Riccitiello)، مدیر عامل یونیتی، به مدیر عامل این مشارکت تبدیل شود.

  تبلیغات

  آدام فروغی (Adam Foroughi)، مدیر عامل شرکت AppLovin، در بیانیه‌ای مربوط به این پیشنهاد گفت:

  در طول دهۀ گذشته ما یک شرکت پیشتاز در زمینۀ نرم‌افزارهای موبایل برای روش‌های بازاریابی و نقدینگی ایجاد کرده‌ایم. یونیتی یکی از بهترین پلتفرم‌ها برای تبدیل ایده‌های سازندگان به محتوای سه‌بعدی بلادرنگ است. با معیاری که از یکپارچگی راه‌حل‌ها و نوآوری به دست آمده از ترکیب تیم‌های ما، حاصل می‌شود، انتظار داریم تا توسعه‌دهندگان بازی‌ بیشترین بهره را برده و به هدایت بخش گیمینگ موبایل در فصل جدیدی از پیشرفت آن ادامه دهند.

  یونیتی یکی از پرطرفدارترین موتورهای بازی‌سازی بوده که در بازی‌هایی مثل Pokemon Go و Call of Duty: Mobile از آن استفاده شده است.

  ❤GOD OF WAR❤Alborz1100Invisible bearded userPlayStation Studios PS5امیر حسینAshen undead the bearermeysambAlbertتاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)Jonah hexEMPEROR NIMA SHAMS

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا