اخبار روز

درباره Setapp؛ جایگزین اپ‌استور – تی ام گیم

 • درباره Setapp؛ جایگزین اپ‌استور – تی ام گیم

  این شرکت فروشگاه خود با نام Setapp را به عنوان نسخه آزمایشی در دسترس قرار می‌دهد و انتظار می‌رود در آوریل آینده برای همه کاربران راه‌اندازی شود.

  اتحادیه اروپا قبلاً قانون بازارهای دیجیتال به نام DMA را تصویب کرده بود تا توسعه‌دهندگان سیستم‌عامل را ملزم کند که خدمات و پلتفرم‌های خود را برای سایر شرکت‌ها و توسعه‌دهندگان مستقل باز کنند.

  بر اساس قانون بازارهای دیجیتال، اپل مجبور می‌شود برای شرکت‌هایی که مایل به ارائه فروشگاه‌های برنامه‌های جایگزین به اپ‌استور هستند فضا ایجاد کند و به کاربران اجازه دهد برای اولین بار برنامه‌ها را از خارج از آن دانلود کنند.

  شایان ذکر است که فروشگاه Setapp در حال حاضر تنها در سیستم عامل macOS موجود است و با اشتراک ۱۰ دلار در ماه به کاربران امکان دسترسی به بیش از ۲۴۰ برنامه جایگزین را می‌دهد.

   

  درباره Setapp؛ جایگزین اپ‌استور - تی ام گیم

  این شرکت گفت که فروشگاه آن انواع برنامه‌های کاربردی با دقت انتخاب‌شده ازجمله ابزارهای بهره‌وری و تجاری، برنامه‌های کاربردی طراحی و سایر برنامه‌ها و خدمات را ارائه می‌دهد.

  فروشگاه Setapp همچنین برای اشتراک دوره‌ای نیز در دسترس خواهد بود، اما قیمت اشتراک هنوز مشخص نشده و کاربران در اتحادیه اروپا می‌توانند به لیست انتظار بپیوندند تا فروشگاه را قبل از راه‌اندازی رسمی آن امتحان کنند.

  اپل در حال آماده‌سازی برای راه‌اندازی به روزرسانی iOS 17.4 است که تغییرات زیادی را در سیستم به منظور رعایت قانون بازارهای دیجیتال در کشورهای اتحادیه اروپا ایجاد می‌کند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا