اخبار روز

نویسندۀ ارشد جدیدی به تیم ساخت بازی Beyond Good and Evil 2 پیوست – تی ام گیم

 • نویسندۀ ارشد جدیدی به تیم ساخت بازی Beyond Good and Evil 2 پیوست – تی ام گیم

  بازی Beyond Good and Evil 2 مدت‌هاست که در دور باطل توسعه قرار دارد؛ خبر خوش این است که توسعه‌دهندگان آن هنوز زنده‌اند و بازی هم در حال توسعه است.

  طراح روایی سابقِ کمپانی بلیزارد (Blizzard)، یعنی Sarah Arellano حالا با عضویت استودیوی Ubisoft Montpellier درآمده تا روی بخش روایی بازی کار کند. البته که این خبر قرار نیست باعث خوشحالی طرفداران منتظر این سری باشد؛ عوض شدن نقش‌های کلیدی حاضر در تیم توسعۀ Beyond Good and Evil 2 آن‌قدر طی این 15 سال گذشته تکرار شده که دیگر همه می‌دانند این بازی در جهنم توسعه به‌سر می‌برد.

  اما خانم Arellano در یک پست جدید در صفحۀ اجتماعی‌اش، با اشاره‌ای کوچک به‌همین موضوع، هنوز امیدش را از دست نداده و نوشته:

  تبلیغات

  حالا نوبت من است که کارم را انجام بدهم.

  تیم توسعۀ بازی قرار بود تا با هنرپیشۀ معروف، Joseph Gordon-Levitt برای استفاده از خدمات کمپانی تحت اختیار او یعنی hitRECord استفاده کنید که به‌دلیل عدم همکاری طرفین وارد فاز منفی و نامعلومی شد. همچنین یک نسخۀ بتای قابل بازی برای عرضه در سال 2019 برنامه‌ریزی شده بود که هیچ‌گاه منتشر نشد. از طرفی تصویرسازی بازی از هند و استفاده از فرهنگ هندی و اجبار بازیکنان به اتصال دائم به اینترنت حاشیه ایجاد کرد. در آخرهم پس از همۀ این‌ها، کارگردان اصلی بازی یعنی آقای میشل انسِل (Michel Ancel) هم از تیم توسعۀ بازی و هم به‌طور کلی از حرفۀ توسعۀ بازی کناره‌گیری کرد و هم‌اکنون یک باغ وحش تأسیس کرده.

  حالا هم سال‌ها از آخرین ویدیوی رسمی منتشر شده از طرف توسعه‌دهندگان در سال 2019 می‌گذرد و هیچ خبر مهمی از بازی نشنیده‌ایم. شایعات می‌گویند که چیزی نمانده تا یوبی‌سافت به سیم آخر بزند و رسماً بازی را کنسل کند اما برخی از اینسایدرها اصرار دارند که بازی در مراحل آزمایشی عیب‌یابی است. این هفته هم با آمدن یک نویسندۀ جدید به تیم سازنده، اگرچه نشانه‌های زنده بودن Beyond Good and Evil 2 هنوز پابرجا هستند، اما با کامل نبودن داستان قطعاً راه زیادی تا انتشار در پیش داریم.

  💫Mohsenj74,tarnishedامیر گیمرSquatlatex2

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا