اخبار روز

تصویر مفهومی جدیدی از بازی Starfield منتشر شد – تی ام گیم

 • تصویر مفهومی جدیدی از بازی Starfield منتشر شد – تی ام گیم

  استودیوی بتزدا (Bethesda)، به تازگی تصویر مفهومی جدیدی را از عنوان نقش آفرینی  خود یعنی Starfield منتشر کرده است که یکی از شهر‌های بزرگ این بازی را نشان می‌دهد.

  در حالی که به آرامی به تاریخ  انتشار بازی مورد انتظار استودیوی بتزدا یعنی Starfield نزدیک می‌شویم، این استودیو نیز با منتشر کردن تصاویر مفهومی مختلفی طرفداران را با مکان‌های مختلف بازی آشنا می‌کند.

  با وجود منتشر نشدن هیچ‌گونه گیم‌پلی رسمی از سوی بتزدا برای بازی Starfield تا به امروز، توسعه‌دهندگان این بازی به تازگی تصویری از شهر New Atlantis را منتشر کرده‌اند تا طرفداران را بیش از پیش، هایپ کنند. شما می‌توانید این تصویر را در ادامه مشاهده کنید:

  Starfield
  “پایتخت مستعمرات متحده”

  همانطور که می‌بینید، این تصویر تقریبا از لحاظ استایل هنری خود شبیه تصاویری است که این استودیو در گذشته برای این بازی منتشر کرده است. اما در اینجا شاهد یک کشتی فضایی، چندین پرنده و یک قمر بزرگ در آسمان هستیم.

   همچنین منظره‌ی شهر نیز نوید یک شهر بزرگ با چاشنی‌های علمی تخیلی را می‌دهد که ساختمان‌های آن با رنگ‌های زرد، قرمز و طوسی پوشانده شده‌اند. در اطراف هم شاهد صخره‌های بزرگی هستیم که شهر را محاصره کرده‌اند.

  ali_pcgamer7732SALEH PC RAM 4 GAMERNVIDIA GeForce GTXhalker

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا